На Погоджувальній раді озвучили реальну зарплату керівників державних підприємств

25 Січень 2016

Голова Правління "ПАТ УкрГазВидобування" Олег Прохоренко отримує майже мільйон гривень заробітної плати у місяць. Про це на Погоджувальній раді повідомив голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко і оприлюднив відповідні документи.

Критикуючи нинішню провальну політику уряду, парламентарій оголосив інформацію, що 30 грудня минулого року очільнику УГВ Олегу Прохоренку встановлено оклад у розмірі 398 тисяч гривень. Крім цього згідно з колективним договором йому нараховується щомісячна премія 75%, надбавка за інтенсивність праці 50%, надбавка за роботу з секретними документами 15%. "Разом виходить 955 320 тис грн /міс", - заявив Я.Москаленко.

Крім того, на підставі галузевої угоди, І ґрунтуючись на розмірі власного окладу, Прохоренко встановив, що директори філій УГВ отримують 65% від його нового окладу.

Така ситуація стала можлива у зв'язку з тим, що 5 грудня 2015 року Постановою КМУ підприємства паливно-енергетичного комплексу були передані у підпорядкування Міністерства економіки, яке, через свою бездіяльність фактично дозволила правлінню НАК "Нафтогаз України" одноосібно керувати всією сферою ПЕК.

Для порівняння політик нагадав, що у Президента України посадовий оклад в 2016 році – 11 тисяч грн. у Прем’єр-міністра – 8 тис. грн., у міністрів – 7,5 тис. гривень.